Name | Position | School | Year |
---|---|---|---|
Cody Arnoux | F | New Hanover | 2005 |
Evan Ashbrook | F | Hough | 2016 |
Bakty Barber | Sanderson | 1979 | |
Harry Barber | Sanderson | 1981 | |
Samuel Bass | M | Myers Park | 2018 |
Shon Beachum | F | Sanderson | 1991, 1992 |
Stephen Bickford | F | Greenhope | 2003, 2004 |
Clark Brisson | F | Sanderson | 1985, 1986 |
Brandt Bronico | M | Wesleyan Christian Academy | 2012 |
John Buffaloe | Sanderson | 1983 | |
Daniel Butner | M | Salisbury | 2001 |
Jonathan Campbell | M | Greensboro Day | 2011 |
Hugh Cronin | M | Mount Tabor | 2003 |
Cesar Cruz | F | Hoggard | 2017 |
Michael Davidson | F | Weddington | 2016 |
Tommy Drake | M | Chapel Hill | 2006 |
Patrick Farrell | M | Grimsley | 2002 |
Ben Fisher | F | Chapel Hill | 2013 |
Ray Fumo | M | Parkwood | 2000 |
Scott Goodwin | K | Broughton | 2008 |
Sean Haglund | F | North Raleigh Christian | 2007 |
Mike Hemphill | F | T.C. Roberson | 1997 |
Trey Hemphill | F | T.C. Roberson | 2011 |
Justin Hughes | K | Wakefield | 2002 |
Reed Hunnicut | M | South Mecklenburg | 2016 |
Clint Irwin | K | Charlotte Christian | 2006 |
Jimmy Johnson | F | Jacksonville | 2009 |
Brett King | D | Ashley | 2006 |
Spencer Lacivita | K | Millbrook | 2010 |
Bruno Lazaro | F | Fayetteville Academy | 2015 |
Phillip Long | M | Hunt | 2001 |
Eric Martinez | D | Providence Day | 2008 |
Alex Maslow | K | Catholic | 2000 |
Tim Masters | F | Charlotte Latin | 2003, 2004 |
Tresor Mbuyu | F | Garinger | 2014 |
Sean McGinty | F | East Mecklenburg | 1998, 1999 |
Teddy Mullin | M | Jordan | 2010 |
Senyonju Mukungosr | D | Jordan | 2009 |
Ben Newnam | M | East Forsyth | 2007, 2008 |
Caleb Norkus | F | Sanderson | 1996 |
Emmanuel Petrov | F | Ravenscroft | 2018 |
Grant Porter | M | Providence Day | 1999 |
Jorge Redmond | F | T.C. Roberson | 1995 |
Todd Renner | Sanderson | 1984 | |
Zack Schilawski | F | Cary | 2005 |
Logan Shytle | F | Heritage | 2015 |
CJ Sparks | F | Jacksonville | 2014 |
Austin Stamey | F | T.C. Roberson | 2013 |
Ade Taiwo | F | Cardinal Gibbons | 2012 |
David Testo | F | T.C. Roberson | 1998 |
Ross Tomaselli | M | New Hanover | 2009 |
Cannon Tootle | M | Swansboro | 2018 |
Izaiah Vignali | M | AC Reynolds | 2017 |
Watt Williams | M | Broughton | 2007 |
Justin Wyatt | F | Sanderson | 2005 |